Jak správně vybrat ekologické produkty? Jaký je rozdíl mezi ekologickými materiály?

Chovat se ekologicky už není jen věcí svědomí, v posledních letech jsou neustále vyvíjeny lepší a kvalitnější materiály, ze kterých designéři vytvářejí opravdu estetické kousky.

Ať už se jedná o oděv, kuchyňské potřeby nebo reklamní předměty. Proč tedy nepomoci přírodě, jsou-li ekologické materiály nejen šetrné, ale často i příjemnější na dotek a zdravotně nezávadné?

Zvolte při oslovování nových zákazníků reklamní předměty z ekologických materiálů a dáte tím najevo také postoj Vaší firmy. U lovebrandů často záleží zejména na postoji a směřování společnosti. Ať už se to týká podpory ve společenských záležitostech nebo ekologii. Jednou z nejjednodušších cest, jak se chovat zodpovědně je omezení používání jednorázových obalů na jídlo a nápoje. Tento sortiment je v různých barevných provedeních, tvarech a velikostech, takže si můžete vybrat ze spousty lahví, hrníčků a sklenic na nápoje a pití.

Sada Avenne v krásných pastelových barvách vyrobena z různých recyklovaných materiálů s možností firemního potisku.

Při různých příležitostech, jako například konference nebo setkání můžete využít i tuto karafu z borosilikátového skla. Určitě oživí i Vaši čekárnu nebo kancelář. Je možné potisknout víko Vaším firemním logem.

Doplnit ji můžete o tyto stylové skleničky ze stejného recyklovaného materiálu. Mají stále oblíbené dvojité dno, které dodá zajímavý efekt. Také je umíme přizpůsobit Vašim potřebám.

Případně na to můžete jít ještě šetrněji a prodávat nebo darovat stále oblíbenější typ kávového hrnku, který vaši zákazníci rádi použijí opakovaně. Pohár je vyroben ze 100% odolného borosilikátového skla, které zachovává čerstvost nápoje a neobsahuje žádné škodlivé chemikálie. Potisk můžete využít na korku nebo přímo na sklenici.

Co teď letí? Slyšeli jste například už o stále oblíbenější nekonečné tužce? Píše jako tužka, dá se gumovat, ale není vyrobena ze dřeva. Navíc tato jediná tužka nahradí 100 obyčejných tužek, protože dokáže psát 100 násobně déle (u tužky je to 200 metrů, u této tužky 20 000).

Jak vybrat?

Obáváte se, že budete mít užší výběr nebo vyberete špatně? Nechte si poradit, který materiál je vhodný a představíme vám i pár příkladů. Mezi nejpoužívanější materiály patří samozřejmě dřevo, korek, recyklované plastové láhve, bambus… O různých druzích potisku se dozvíte na naší stránce.

Modern background with recycle icon

DŘEVO

Říká se, že dřevo je nesmrtelné. Působí teplo, příjemně a je opravdu odolné. Rodiče stále více vyhledávají hračky z přírodních materiálů, zejména dřevěné. Kromě toho, že jim dodává jistotu, že daná hračka není toxická, vynikají dřevěné předměty často milým minimalistickým designem. Jako například tyto společenské hry.

Potěšíte tak nejen svého klienta, ale dáte mu vědět, že Vám záleží i na jejich ratolestech.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram