Pojďte si vybrat kvalitní cyklistické oblečení. Co třeba SILVINI nebo ENDURA?

Mít sportovního koníčka je doslova požehnání. Díky němu si udržujete skvělou kondici, hezkou a pevnou postavu, můžete mít spoustu přátel, s nimiž vás daný sport baví a máte pořád co dělat, ať už je jakékoli roční období. To platí i pro cyklistiku. Je ale důležité, abyste měli kvalitní cyklistické oblečení, v němž vám bude příjemně za všech podmínek. Právě takové můžete nakoupit na bikero.cz, a to ať už chcete oblečení pro ženy nebo muže. 

ENDURA od pečlivých a snaživých Skotů

Ano, ze Skotska k nám přichází značka a kvalitní oblečení ENDURA. Přináší nejen špičkové oblečení, ale také helmy, brýle, chrániče, tretry, boty nebo doplňky, jako třeba čisticí a impregnační spreje, díky nimž vám v dešti oblečení déle nepromokne.

Endura poznala světlo světa už v roce 1993 a dala si za cíl zlepšit výkon a funkci cyklistického oblečení pro všechny. To se jí podařilo a na trh uvedla spoustu produktů, které si mezi uživateli získaly ihned popularitu. Nastavila laťku kvality velmi vysoko, dbá na funkčnost, odolnost a moderní vzhled. I proto se z ní stal postupně globální lídr na trhu.

Je partnerem oblečení špičkových světových týmů, jež zahrnují hvězdy silniční cyklistiky, MTB a triatlonu. Oblečení je testováno ve spolupráci sportovců a vědců, dbá se na zlepšení aerodynamiky, správnou aerodynamiku, termoregulaci a komfort vždy a všude na trati. K testování dochází dokonce i v aerodynamickém tunelu, aby se zajistilo zjištění správných vlastností oblečení.

Česká kvalitní značka SILVINI

I v „našich vodách“ můžete koupit kvalitní cyklistické oblečení. Vyrábí jej česká společnost SILVINI, která vše důležité, jako třeba návrhy, vývoj atd. řeší tady, a výroba pak čistě z ekonomického hlediska probíhá v Číně pod neustálým dohledem, aby vše probíhalo tak, aby byly splněny všechny vysoké standardy. Design je inspirován Itálií, kde také dochází k testování oblečení i obuvi.

Kvalita produktů SILVINI je dostatečně velká na to, aby konkurovala těm italským i jiným. Firma dbá na neustálé inovace, design, výběr nejlepších materiálů, detaily, a to vše tuto značku činí výjimečnou. Nosí ji mnoho profesionálních cyklistů, s výrobcem spolupracuje např. Cyklistická akademie Romana Kreuzigera nebo Michal Prokop.

Zboží ENDURA i CASTELLI najdete na bikero.cz.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram