Porovnali jsme Perfect Privacy VPN s Kaspersky VPN Secure Connection: Která VPN vyhrála?

Jaká z těchto VPN je lepší: Perfect Privacy VPN, nebo se spíše vyplatí Kaspersky VPN? Vlastnosti obou VPN jsme vzájemně porovnali, sečetli body a výsledek je 7/10 ku 7,6/10.

Zkouška rychlosti Perfect Privacy versus Kaspersky VPN Secure Connection, která vítězí?

Přenosová rychlost je jedním z nejdůležitějších parametrů VPN, nevyjímaje Perfect Privacy VPN a Kaspersky Secure Connection.

Průměrná rychlost první jmenované byla 482 Mb/s, průměrný download druhé VPN byl 103 Mb/s. Perfect Privacy VPN se ukázala o 379 Mb/s rychlejší než Kaspersky VPN Secure Connection.

Průměrný upload u Perfect Privacy VPN dosáhl hodnoty 236 Mb/s. Kaspersky VPN jsme naměřili rychlost 126 Mb/s. Je tak o 110 Mb/s pomalejší.

Zjišťovali jsme také průměrnou rychlost odezvy, u první VPN byla 85 ms. U druhé Kaspersky Secure Connection VPN skript naměřil průměrných 12 ms. U odezvy je to naopak, čím nižší hodnota, tím lépe, takže Perfect Privacy VPN v porovnání je o 73 ms lepší.

Průběžný výsledek recenze Perfect Privacy VPN – Kaspersky Secure Connection VPN je zatím 8 /10 : 7/10.

Umí Perfect Privacy VPN streamování Netflixu?

Dostatečná rychlost downloadu je důležitá pro bezproblémové odblokování Netflixu, Perfect Privacy VPN to nemá. Pro odblokování stačí u většiny služeb VPN spustit a vybrat zemi, Kaspersky VPN Netflix odblokovat umí.

Díky VPN lze odblokovat také youtubová videa, která jsou v Česku skrytá, přičemž Kaspersky VPN takovou dovednost má. Druhá ze srovnávaných VPN funkci odblokování YouTube videí zvládá.

Mezi další důležité funkce VPN patří ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a whitelist. Například Perfect Privacy má ochranu před DNS únikem a Kaspersky Secure Connection VPN například neobsahuje funkci whitelistingu.

Ve srovnání funkcí je skóre 8 /10 versus 7/10.

Obstojí Perfect Privacy VPN v počtu zemí a serverů?

Málo serverů v kombinaci s vysokým počtem uživatelů se může podepsat v nízké rychlosti VPN, Perfect Privacy VPN uvádí 58 serverů, v katalogu Kaspersky Secure Connection VPN jsme se dopočítali 300 serverů. První z porovnávaných VPN tak nabízí o 242 méně .

VPN doporučujeme vybírat také podle počtu zemí, který u Kaspersky Secure Connection VPN v okamžiku psaní článku byl 33. Srovnávaná VPN jich nabízí 23, což je o 10 méně. Zde tak prohrává .

Důležitý je také počet zařízení, jež mohou VPN současně používat a kterých Perfect Privacy VPN zvládne neomezeně. Kaspersky VPN Secure Connection současně připojí 5 zařízení. Všechny parametry najdete v článku nejlepší VPN.

Jak platformy nabízí PerfectPrivacy VPN a které zvládá Kaspersky VPN Secure Connection?

Možná nejdůležitějším parametrem při výběru VPN je nabídka podporovaných zařízení, Perfect Privacy má v nabídce přístroje na platformě Android a zabezpečí operační systém iOS. Kaspersky Secure Connection VPN operační systém iPhone iOS pokrývá, přístroje s Androidem dokáže zabezpečit.

Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, PerfectPrivacy VPN má domov ve Švýcarsku. Druhá z VPN má sídlo v Rusku.

Aplikace Perfect Privacy není k mání v češtině, Kaspersky VPN česky nastavit lze.

Ve známkování platforem dosáhla PerfectPrivacy VPN známky 8/10, Kaspersky Secure Connection si vysloužila hodnocení 9/10.

Cenové srovnání Perfect Privacy VPN vs. Kaspersky VPN Secure Connection

Kaspersky Secure Connection lze pořídit za 56 Kč měsíčně, objednat druhou z VPN si můžete již za 221 Kč měsíčně. Hodnocení obou VPN za poměr cena/funkce je 1/10 pro první VPN a 7 /10 pro druhou srovnávanou VPN.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram