Správa mateřské školy snadno z pohodlí domova a na pár kliknutí

Orientovat se v tom, kdy jsou prázdniny, do jakého data je nutné zaplatit obědy, kdy se jede na výlet a v celé řadě dalších věcí, které jsou s mateřskou školou propojené, může být občas ohromná výzva jak pro rodiče, tak i pro zaměstnance. Právě proto je praktické využívat správu mateřské školy online.

Správa mateřské školy z domova

Správa mateřské školy online je aplikací, kterou musí mít každá mateřská škola. Na jednom místě totiž soustředí veškeré důležité informace pro rodiče dětí i zaměstnance. Aplikace pro mateřské školy ušetří práci učitelům i rodičům.

Školka v mobilu? Nejedná se o sci-fi scénář

Informační systém pro mateřské školy je ukázkou toho, jak lze s rodiči komunikovat moderně, účinně i prakticky zároveň. Zapomeňte na papírky, které dítě při cestě do šatny zahodí a raději si místo nich představte displeje svých chytrých telefonů nebo obrazovky počítačů.

Přehled o docházce, dovolené a dalších důležitých věcech na jednom místě díky aplikaci

S pomocí aplikace pro školky je možné mít přehled úplně o všem. Ředitel mateřinky i jeho zaměstnanci mohou přesně vědět, kolik dní dovolené jim zbývá, protože o to se postará elektronická docházka, a rodiče nezapomenou na žádný důležitý termín. Docházkový systém pro školky v podobě chytré aplikace je nezbytnou pomůckou 21. století.

V moderní době lze ušetřit práci i tam, kde to bylo dříve nemyslitelné. Využívání správy mateřské školy ušetří práci oběma stranám, což znamená spokojenost v obou táborech. Zaměstnanci mateřinek budou moci o všem informovat rodiče dětí a rodiče tak ocení přehled, jenž o svých ratolestech budou neustále mít. Díky aplikaci se navíc ušetří také zbytečně vysoká spotřeba papíru, protože i dokumentaci a papírování je možné převést do online prostoru.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram