Význam a účinky malachitu

Malachit je významný kámen, který má mnoho léčivých vlastností. Hojí duši už jenom svou neopakovatelnou krásou. Struktury na jeho povrchu činí každý kámen zcela originální. Je to kámen změny. Měl by vaše srdce otevřít lásce a změnit vaše pocity méněcennosti nebo studu.

Je to kreativní kámen, který podpoří vaše tvořivé myšlení. Harmonizuje duši a čakry. Ochraňuje před negativními vlivy z okolí, které chtějí narušit vaše soustředění při práci. S malachitem pociťujete sounáležitost s přírodou a s jevy v ní. Připomíná les a dodává duši klid prožít všechny změny ve vašem životě v klidu a pohodě.

Napomáhá řešit všechna vaše rozhodnutí za pomocí intuice a odstraňuje následky zlomeného srdce i emocí, které jste museli v minulosti prožít. Nošení malachitu vám pomůže překonat složitá životní období.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo o drahých kovech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst jaká tajemství skrývá platina nebo jaké informace nám odhalí znamení zvěrokruhu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram